Daňové priznanie bezplatne?

Domov/Daňové priznanie bezplatne?

Vycestujte za prácou do Rakúska so spoločnosťou ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o. a získajte vypracovanie daňového priznania bezplatne.

Chcem vycestovať

Vycestujte za prácou do Rakúska so spoločnosťou ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Získajte tak vypracovanie daňového priznania, a iných dokumentov bezplatne.
Chcem vycestovať

ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním zamestnancov prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zamestnávateľov sídliacich v celej Európe. Sme agentúra ktorá ma bohatú databázu vyškolených pracovníkov, ktorí sú spoľahliví a zodpovední.

Kvalitu služieb, ktoré poskytujeme, potvrdzuje každoročný nárast množstva spokojných obchodných partnerov a písomné referencie, ktoré Vám radi poskytneme.

0rokov
Počet rokov skúseností
0krajín
pôsobíme vo viacerých krajinách EÚ
0
Firmy ktoré s nami spolupracujú
0
Počet používateľov v našej databáze

Náš cieľ

Poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.

Naša filozofia

Poznať a overiť si silné stránky kandidátov a tak ponúknuť firmám a organizáciám len tých pracovníkov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky potrebné pre obsadenie pracovnej pozície.

Naša vízia

Stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Snaha

Vytvoriť partnerstvá so zahraničnými spoločnosťami a firmami, ktoré vyhľadávajú kandidátov zo zahraničia.